dieta

Grikių dieta Jūsų lieknėjimui

Jeigu esate iš tų žmonių, kurie yra stiprūs savo valia, ir jau esate bandę daug dietų, grikių dietą bus kaip tik Jums

Ši dieta priskiriame prie griežtų dietų, septynios dienos grikių dietos nėra taip mažai. Kaip ir visada, norint, kad pasiektume rezultatą, reikia tam pasiryžti ir laikytis dietos nuorodų.

Pavyzdžiui, deramai paruošti grikius:

Vakare prieš einant miegoti atseikėkite tinkamą kruopų kiekį (paprastai stiklinės kruopų užtenka parai) - ir užpilkite verdančiu vandeniu. Vandenį nupilkite ir vėl grikius užplikykite verdančiu vandeniu: 1,5 stiklinės vandens 1 stiklinei kruopų. Uždenkite puodą šiltai ir palikite iki ryto.

Iš ryto grikiai bus jau paruošti, Jums jų nebereiks virti.

Grikių dieta ir šios dietos meniu toks paprastas, kad grikių dietą pamėgsite visos.

Visą dietos laikotarpį Jūs galite valgyti grikių košės tiek, kiek reikalauja Jūsų pilvas, kad jaustumėtės soti. Svarbu, atsiminkite vieną, kad niekada nereikia persivalgyti. Stenkitės valgyti po nedaug, bet kiek galima daugiau. Tai sukelia nepatogumus, bet taip Jūs greitinate savo organizmo medžiagų apykaitą, kas automatiškai išryškės teigiamu Jūsų kūno linijų rezultatu.

Svarbu: Jums teks atsisakyti padažų, pagardų, prieskonių ir net druskos.

Galima pavalgyti likus 4-5 valandoms iki miego. Kraštutiniu atveju prieš miegą galima išgerti kefyro stiklinę. Tačiau būtų geriau šito išvengti.

Jeigu negalite valgyti sausos grikių košės, nesikankinkite, neverta. Užgerkite grikių košę arba netgi užsipilkite kefyru. Nė viena dieta, o ypač grikių dieta, nebus veiksminga, jeigu kankinsite save, o po dietos kibsite vėl persivalgyti.

Vienas iš svarbiausių kiekvienos dietos aspektų yra tas, kad laikantis dietos reikia gerit ypač daug skysčių, rekomenduotina mineralinio vandens. Stenkitės vartoti negazuotą mineralinį vandenį, ir žaliąją arbatą, be cukraus.

Neskriauskite savęs, jeigu negalite gyventi be kavos, viena puodelis kavos, Jums suteiks energijos ir būtino užsispyrimo įveikti grikių dietą, tad tai, kas pakelia Jums nuotaiką, padeda ir lieknėti.

Grikių dietos laikantis reikia vartoti polivitaminus, šitą būtinai atsiminkite.

Ekstra pagalba laikantis grikių dietos:

Pagalba paskaninti savo grikių dietą.


- Pridėkite prie dietos kelias džiovintas slyvas arba džiovinusi abrikosus. Galite juos suvalgyti kartu su koše ar atskirai. Šie produktai ne tik paįvairins jūsų skurdų racioną, bet ir aprūpins organizmą natūraliu cukrumi, kurio reikia smegenų veiklai, vitaminais ir celiulioze.

- Drąsiai valgykite kopūstų salotas. Kopūstas – viena iš geriausių daržovių mūsų kraštuose. Ar žinote, kad ją apdorodamas organizmas sudegina daugiau energijos nei gauna ją įsisavindamas, o kiek naudingų mineralų ir skaidulų organizmas gauna, net sunku ir aprašyti.

- Vaisiai. Per dieną suvartokite iki trijų vaisių, bet būtų patartina, vartoti tokius vaisius, kurie turi mažai krakmolo, ir nėra persisunkę natūraliu cukrumi. Jei pasirinksite žalius obuolius, juos galite dėti tiesiai į košę. O visus kitus vaisius verčiau valgykite atskirai kaip papildomą užkandį.

Grikių dietos patarimai:

Kai organizmas sureaguoja, ir mes pajuntame silpnumą, rekomenduojama paragauti medaus.

Apsivalgyti nereikia - vieno arbatinio šaukštelio tikrai pakaks. Šį kiekį galite suvartoti per kelis kartus. Rekomenduojama medų ne ryti, o lėtai čiulpti. Galima ir kitaip - ištirpinkite medų vandens stiklinėje ir per dieną išgerkite. Nesibaiminkite, kad medus pakenks jūsų figūrai - šią gliukozę pasisavins smegenys, o šiais laikais turbūt sunku rasti tokį darbą, kuriame nereikėtų protinio mąstymo.

Laikydamiesi grikių dietos neprivalote kankintis iš bado. Jei vien nuo minties apie grikius jus ima pykini, drąsiai košę gardinkite citrinos sultimis, česnaku ar prieskoninėmis žolelėmis.

Grikių dieta, ir kodėl aš nelieknėju?

Nemažai moterų, išbandžiusių grikių dietą, skundžiasi vienu ir tuo pačiu: pirmomis dienomis svoris krito sparčiau nei paskutinėmis.

Kodėl taip yra?

Per pirmąsias tris dienas organizmas atsikrato nuo nereikalingų skysčių. Todėl ir rezultatai akivaizdesni. Vėliau organizmas imasi deginti riebalus, kaip suprantate, tai ilgas ir sunkus procesas, bet sudeginus riebalus, Jūs turite ilgalaikį rezultatą. Riebalai greita nebegrįš.

Jei pirmosiomis dienomis dieta nėra tokia efektyvi kaip tikėjotės? Priežastys gali būti įvairios:

- jūs ką tik laikėtės kitokios dietos be druskos;
- netrukus jums - menstruacijos, tai reiškia organizmas laiko skysčius;
- jūs piktnaudžiaujate sojų padažu, kuriame yra druskos;
- grikiai - ne jūsų produktas, jūs jų niekada nevalgėte, ir organizmas tiesiog jų nepažįsta.

Grikių dieta ir kaip išlaikyti pasieta rezultatą

Kad ir kaip norėtųsi kibti į skanų ir sultingą maistą, riebų ir nesveiką, bet po grikių dietos, reikia prie normalaus maisto grįžti palaipsniui per septynetą dienų.

Stenkitės valgyti kiek galima dažniau, ir kiek galima mažesnėmis porcijomis.

Grikių dietos metu, Jūsų skrandis susitraukė, tad nebeištampykime jo po dietos.

Stenkitės, kad paskutinis valgis būtų likus 4-5 val. iki poilsio.

Pereinamajam laikotarpiui , kai baigėte grikių dietą, ir grįžtate prie normalaus raciono, sudarykite preliminarų meniu.

Pusryčiams - kiaušinis ir truputis neriebios varškės.

Pietums - vištienos krūtinėlė su troškintomis daržovėmis.

Vakarienei - tie patys grikiai.

Stenkitės palaipsniui į racioną įtraukti žuvį, mėsą ir vaisius. Neužmirškite ir kefyro.

Pakartoti grikių dietos kursą galite ne anksčiau kaip po mėnesio. Tačiau periodiškai - kartą per 7-10 dienas - surengti grikių ir kefyro iškrovos dietą galima ir netgi rekomenduotina.

Grikių dietos pliusai minusai

Grikių dietos pliusai

Labai pigu ir naudinga. Lengva pasigaminti dietos produktus.

Jums nereikės maitintis pagal griežtą grafiką. Beje, šitaip maitintis galite ir ofise. Ir galite valgyti savęs neribodama.

Ko gero, didžiausias pliusas - rezultatas. Per 7 dienas prarasta 6-10 kilogramų.

Dieta itin paprasta. Jūs sutaupysite laiko neruošdama maisto. Be to, nepasimesite meniu.

Grikių dietos minusai

Per tas septynias dietos dienas, Jūsų mityba bus nesubalansuota ir Jūsų organizmui trūks reikalingų mineralinių medžiagų.

Beveik visada, trečią dieną, grikių dieta ir kefyras pradeda neigiamai veikti emocijas, atsiranda lengva depresija, nesikankinkite, įveskite papildomų skanėstų į maisto racioną.

Prieš laikantis dietos derėtų pasitarti su gydytoju. Ypač jei sergate chroniškomis ligomis, turite žemą kraujospūdį, sumažėjęs hemoglobino kiekis kraujyje, turite skrandžio opą, gastritą, dvylikapirštės žarnos opą.

Grikių dieta yra griežta dieta, tad prieš laikantis tokios dietos, pasitarkite su savo gydytoju.