random4.jpg

Ar dietos kenkia Jūsų organizmui?

Dietos mūsų šiandieniniame pasaulyje yra tiek įprastos ir visiems žinomos, vien dėl to, kad Lietuvoje vienas iš penkių žmonių yra nutukęs.

Dauguma dietologų Jus asmeniškai informuos, žinoma, jeigu tik užsuksite pas šį specialistą, kad visos dietos kenkia ir žaloja Jūsų organizmą. Dietos stebuklų nedaro, reikia keisti savo gyvenseną, tik tada sulauksite pokyčių savo kūno linijose ir svarstyklių monitoriuje.

Atminkite, kad nutukimas yra liga, kuri gali Jus "numarinti" pirma laiko.

Nutukimas plinta visame pasaulyje, Lietuva nėra to išimtis. Du iš trijų vyrų Lietuvoje turi antsvorio laipsnį, ir kas antra moteris turi antsvorio. Žmogus, kuris turi nutukimo problemų, ir nesiruošia nieko keisti savo gyvensenoje ir mityboje, greitu laiku pasieks nutukimą.

random3.jpg

Ieškodami tinkamos lieknėjimo programos Jūs turite atsiminti svarbiausia, kad lieknėjimo programą turite pasirinkti tokią, kuri būtų veiksminga Jums ilgajame periode.

Tai turi būti nauda ir po keletos metų, o ne tik ateinančiam mėnesiui.

Trumpai apibrėžiant, pasirinkite lieknėjimo programą tokią, kuri leistų Jums per savaitę netekti iki penkių kilogramų.

Toks svorio kritimas padės Jums išsaugoti sveiką organizmą, ir nesugadins Jūsų odos elastingumo.

random6.jpg

Yra 4 pagrindiniai pilvo riebalų deginimo žingsniai, kurie artėjant vasarai padės Jums atrodyti pritrenkiančiai: sportas, dieta, maistas ir streso valdymas.

1. Sportas padeda deginti Jūsų pilvo riebalus.

Sportuokite penkis kartus per savaitę bent po 30 minučių.

Tinka visos rūšys sportavimo ar mankštos, svarbu, kad Jūsų širdis plaktų didesniu ritmu negu paprastai, ir suprakaituotumėte.

Intensyvus vaikščiojimas leis Jums sutrumpinti sportavimą iki 20 minučių ir 4 kartų per savaitę.

random3.jpg

Stresas, pyktis, liūdesys- tai emocijos, kurios verčia Jus nutukti.

Jeigu maisto vartojimas yra tai, kas Jumis nuramina ir suteikia komforto jausmą, arba padeda praleisti laiką, tada Jūs garantuotai turite viršsvorio problemų.

Psichologinis alkis verčia Jus vartoti didelius kiekius maisto.

Noras jaustis ramiai, verčia Jus suvartoti per didelius kiekius maisto, kas įtakoja, kad Jūsų viršsvoris nuolatos didėja.

Tuo pačiu Jus Jūsų fizinė sveikata blogėja, didėja kraujo spaudimas, gali išsivystyti diabetas, kitos ligos.