www.receptailieknejimui.lt

Keletas mankštos pratimų vandenyje.

Sėdmenų dailinimas atliekant vandens sportą.

Įsibriskite į vandenį iki krūtinės. Rankas laikykite ant juosmens ir lėtai, bet aukštai kelkite vieną koją atgal. Kiekvieną koją pakelkite po 10 kartų. Pailsėkite ir pratimų seriją atlikite dar kartą. Po to tiek pat kartų kilnokite kojas į šalis.

Šis pratimas itin veiksmingai mažina „jojiko  kelnes“.

Pilvo preso stiprinimas sportuojant vandenyje.

Atsistokite vandenyje iki juosmens. Rankas ištieskite į šalis. Abiejų kojų kelius pritraukite prie krūtinės, atsigulkite ant nugaros ir ištieskite kojas. Gulėdama vandens paviršiuje kojas tai pritraukite, tai ištieskite.

Pratimą kartokite 8–10 kartų. Pailsėkite ir dar kartą atlikite tiek pat prisitraukimų.

Bėgimas vandenyje.

Bėkime kiek galima greičiau, kelkime kelius kiek galima aukščiau. Visada atsispirkite visa pėda nuo dugno.  Stenkitės kaitalioti bėgimą didesniame gylyje (kur vandens iki kaklo) ir mažesniame (iki juosmens). Keletą minučių bėkite viename gylyje, tada pereikite į kitą vandens gylį.
Bėgdami vandenyje Jūs turite išlaikyti vertikalią padėtį, ir tuo pačiu galite su rankomis irtis , lyg plaktumėte varlyte, kas padės ne tik sportuoti apatiniai kūno daliai, bet ir mankštinsite viršutinę kūno pusę.

Šokinėjimas vandenyje.

Nuleiskime rankas lygiagrečiai kūnui, kojos pečių pločiu, nugara tiesi. Neaukštai pašokite suglausdama kojas, o rankas ištiesdama į šalis. Šokinėkite greitai mažais šuoliukais arba lėtai, dideliais šuoliais, plačiai išskėsdama kojas ir keldama rankas.

Sėkmės siekiant tobulų kūno formų smagiai sportuojant.